Komentarze do notki Malenaaaaa

Malenaaaaa 
17. czerwca 2010 23:24:00
linkologia.pl spis.pl

Wpisalam mu sie w telefon: ,, Malena " ... ( w euforii upojenia alkoholowego )

Dzwoni i mowi: Witaj Malenko ...

Nie sadzilam ze jeszcze kiedykolwiek ktos tak do mnie powie. Takie to obce a jednoczesnie przyjemne. Uwielbialam w M sposob jaki wypowiadal moje imie... i wiele innych dzwiekow i slow ktore z jego ust wyplywaly bardzo specyficznie... Jest tyle wspomnien! Tyle cholernych wspomnien! Ogarnac tego nie sposob ... Zamkniete drzwi i okna. Jego imie dla mnie zakazane a mysli o Nim dzis sa strata cennego czasu....

 

 

W dokladna date Jego ślubu minie rok od Naszego rozstania... Czysty przypadek! Wlasnie sobie uswiadomilam... choc juz nie rozdrabniam miesiecy na dni a dni na minuty bez Niego... Czysta kolej rzeczy zwykly nurt ... wszystko plynie z wiatrem nic pod prad! ... godze sie z losem z przeznaczeniem z Bogiem . Nic do stracenia juz nie mam !

 

Gdybym tam mogla to ....

 

1. z checia wtulilabym sie w silne ramiona P ...
 

 

Wszystko co cenne w zyciu bylo odeszlo... Nic nie zostaje na zawsze! Gdzies tam z gory kreslony jest KONIEC....

 

 

 

ktory nadchodzi nieubłaganie !

 

ZAWSZE NADCHODZI

 

 

 

malenaimalcin : :

BanShee
20. czerwca 2010 14:11:42
ale przychodzi nowe cenne :)

a z tą datą to bardzo dziwny zbieg okoliczności, niezbyt miły :/
Malena
19. czerwca 2010 17:26:22
z Miłości ...
Ania
18. czerwca 2010 18:55:28
podczytuję od dawna. dobrze, że już Ci lepiej po rozstaniu z byłym... przeżywam coś podobnego ;) zastanawiam się tylko (bo nie pamiętam z mimionych notek) - czy Twój eks bierze ślub z tzw. miłości, czy z powodu "przylotu bociana" -> bo to trochę dziwne - taki szybki ślub po tak długim związku...?:( pozdrawiam cieplutko, trzymaj się :)